Премини на содржината

Квалитетни рентакар услуги по конкурентни цени

цените почнуваат од 25€/ден

ул. „Скупи“ бр. 67, Скопје

Пон. — Пет. 09:00 – 17:00 (CET)

24x7 достапна поддршка

Најдете автомобил по Ваша мерка

Се стремиме да се прилагодиме на Вашите потреби и буџети. Се грижиме клиентите да имаат максимално позитивно искуство при користењето на нашите услуги и да добијат поголема вредност за нивните пари.

Фото: Freepik
Фото: Freepik
За приватни и бизнис патувања

Достапни возила

SKODA OCTAVIA 1.6

Škoda Octavia

RENAULT TRAFIC PASSENGER

Renault Trafic Passenger

MERCEDES-BENZ E 220 D

Mercedes-Benz E 220 D

Можете да сметате на нас

Изнајмете автомобил со доверба!

Одличен избор на автомобили

Модерни, удобни и безбедни возила, секогаш одржувани по највисок стандард на чистота

Целосно осигурување

Патувајте спокојно знаејќи дека сите наши возила имаат потполно каско осигурување

24/7 Асистенција на клиенти

Пријателска служба за корисници достапна во секое време и можност за помош на пат

Заштеди со нас на долги стази

Нудиме попуст за клиентите кои имаат потреба од изнајмување на возило на подолг период

Транспарентни цени

Без скриени трошоци, плаќање во готово или со платежна картичка на лице место

Екстра придобивки

Возила со зелен картон, зимски гуми, синџири за снег и без ограничување на километража

Во секоја ситуација

Тука сме за Вас

Заглавивте на сервис?

Имавте сообраќајна незгода или Вашиот автомобил се расипа и заврши на поправка? Без грижа! Ние имаме заменско возило за Вас за да можете непречено да продолжите со извршувањето на Вашите секојдневни обврски. Контактирајте нѐ за понуда.

Ви треба такси превоз?

Имате авионски лет од скопскиот аеродром или од Белград, Софија, Солун…? Или, пак, сакате да појдете на шопинг во странство? Изнајмете возило со шофер, под Ваши услови и време. Ви нудиме превоз до која било дестинација во цела Европа.

Побарај понуда

Кое возило сакате да го изнајмите?
Штиклирајте ако е апликативно. За време на користењето на возилото...
Доколку погоре штиклиравте дека ќе патувате во странство, ве молиме наведете ги државите што ќе ги посетите во полето во продолжение:
Преземање на возилото
Враќање на возилото
Како можеме да Ве контактираме?