Премини на содржината
Рентакар понуда

Преглед на возила

Актуелни возила

За изнајмување

Подготвени сме да Ве услужиме! Секој клиент е уникатен и има различни потреби. Ние ги слушаме нашите клиенти и изготвуваме прилагодени понуди што ќе ги задоволат Вашите потреби.
Skoda Octavia 1.6 TDI DSG Sequential

Škoda Octavia

Простран модел, со безвременски дизајн, кој е исто толку разновиден во деловни ситуации колку и практичен во рамките на семејството.
Renault Trafic Passenger 2.0 dCi 115

Renault Trafic Passenger

Во град или на излет, преку неделата или за време на викенд, на патниците им нуди оптимална удобност за опуштено патување.
Mercedes-Benz E63 AMG 4MATIC

Mercedes-Benz E 220 D

Спортски елегантен дизајн и спој на простор, комфор, безбедност, технологија. За љубителите на луксузно искуство.
Renault Trafic Passenger 2.0 dCi 115
Препорачуваме за групно патување

Renault Trafic Passenger

Планирате групно патување со семејството, пријателите или колегите? Тогаш ова е идеалното решение за Вас, особено ако патувате во нашата земја или соседните држави.

Одличен избор на автомобили

Модерни, удобни и безбедни возила, секогаш одржувани по највисок стандард на чистота

Целосно осигурување

Патувајте спокојно знаејќи дека сите наши возила имаат потполно каско осигурување

24/7 Асистенција на клиенти

Пријателска служба за корисници достапна во секое време и можност за помош на пат

Заштеди со нас на долги стази

Нудиме попуст за клиентите кои имаат потреба од изнајмување на возило на подолг период

Транспарентни цени

Без скриени трошоци, плаќање во готово или со платежна картичка на лице место

Екстра придобивки

Возила со зелен картон, зимски гуми, синџири за снег и без ограничување на километража

Возниот парк се проширува

Наскоро во понуда

Нашиот возен парк постојано се проширува со нови возила што се докажано економични, комфорни и безбедни, и што сметаме дека ќе одговорат на потребите на различните клиенти.
Volkswagen up!

Volkswagen up!

Мал автомобил за сѐ! Совршен придружник скоро за сè што планирате. Со 3 врати.
Volkswagen up!

Volkswagen up!

Мал автомобил за сѐ! Совршен придружник скоро за сè што планирате. Со 5 врати.
Skoda Rapid Sedan

Škoda Rapid

Škoda Rapid е компактен автомобил однадвор, кој нуди пространост во внатрешноста.

Имаш прашање или понуда за соработка?