Премини на содржината
Збор-два за нас

За компанијата

Фото: Freepik

Потпрете се на нас

ТОП ИНТЕРНЕШНЛ РЕНТ-А-КАР Скопје, основана во 2021 година, Ви нуди премиум рентакар услуги какви што заслужувате.

Освен што се стремиме да се прилагодиме на Вашите лични и деловни потреби и буџети, исто така се грижиме клиентите да имаат максимално позитивно искуство при користењето на нашите услуги и да добијат поголема вредност за нивните пари.

Изнајмување возила за сечии потреби и буџет

Нашиот возен парк располага со релативно нови, редовно сервисирани, климатизирани, патнички и комерцијални возила кои се одржуваат според највисокиот стандард на чистота.

Нашите возила можете да ги изнајмите краткорочно или долгорочно. Дополнително, нудиме флексибилни локации и време за подигнување и враќање на возилата. Исто така, имаме конкурентни цени со кои дефинитивно заштедувате!

Фото: Freepik
Фото: Freepik
Што нѐ прави различни

Прилагодени на Вас квалитетни услуги по пристапни цени

Внимателно ги слушаме нашите клиенти! За секој клиент изготвуваме транспарентна и конкурентна персонализирана понуда, специјално дизајнирана да ги задоволи Вашите потреби, заштедувајќи Ви време и пари.

Заглавивте на сервис?

Имавте сообраќајна незгода или Вашиот автомобил се расипа и заврши на поправка? Без грижа! Ние имаме заменско возило за Вас за да можете непречено да продолжите со извршувањето на Вашите секојдневни обврски. Контактирајте нѐ за понуда.

Ви треба такси превоз?

Имате авионски лет од скопскиот аеродром или од Белград, Софија, Солун…? Или, пак, сакате да појдете на шопинг во странство? Изнајмете возило со шофер, под Ваши услови и време. Ви нудиме превоз до која било дестинација во цела Европа.

Приватно обезбедување

Нашата компанија располага со надворешни соработници за обезбедување на лица, со меѓународно  признаена лиценца и дозвола за носење на огнено оружје. Услугата е наменета за ВИП-клиенти што имаат потреба од приватно обезбедување. 

Можете да сметате на нас

Изнајмете автомобил со доверба!

Одличен избор на автомобили

Модерни, удобни и безбедни возила, секогаш одржувани по највисок стандард на чистота

Целосно осигурување

Патувајте спокојно знаејќи дека сите наши возила имаат потполно каско осигурување

24/7 Асистенција на клиенти

Пријателска служба за корисници достапна во секое време и можност за помош на пат

Заштеди со нас на долги стази

Нудиме попуст за клиентите кои имаат потреба од изнајмување на возило на подолг период

Транспарентни цени​

Без скриени трошоци, плаќање во готово или со платежна картичка на лице место

Екстра придобивки

Возила со зелен картон, зимски гуми, синџири за снег и без ограничување на километража